Zúčastnil som sa predvolebného mítingu strany 99%

Autor: Michal Kunik | 3.3.2012 o 14:38 | (upravené 3.3.2012 o 18:48) Karma článku: 11,65 | Prečítané:  1526x

Tak v prvom rade nie som sympatizantom tejto strany. Ich mítingu som sa zúčastnil zo zvedavosti. Chcel som sa spýtať na pár otázok, na ktoré som nenašiel odpoveď na internete.

Kde je pravda ?Kde je pravda ?Internet

 

 

Na mítingu boli predstavitelia strany: pán Milan Hrvoľ (číslo 26 na kandidátke), pani Ľubica Boorová (číslo 66 na kandidátke) a taktiež nám bola predstavená pani Natália Gálisová (ako sprostredkovateľ).

Hneď na začiatku sa nám všetci predstavili. Pani Boorová začala zhurta. O podpisoch ktoré boli sfalšované sa vyjadrila tak, že tá žena, ktorá ich získavala žila pár rokov v zahraničí, že brala drogy a jej manžel bol vo väzení. Že ako náhle začala mať strana 99% viac ako 5% v predvolených prieskumoch, tak sa polícia začala zaujímať o tieto podpisy. Vraj polícia ide proti nim. Hovorím si skvelý argument :D Neskôr predstavili svoj program a čo všetko chcú dosiahnuť. Priznám sa, tu som si všimol, že slovo má najčastejšie pani „sprostredkovateľkina“ Gálisová, ktorá sa vôbec na kandidátke nenachádza a ostatný dvaja členovia strany, pani Boorová a pán Hrvoľ, rozprávajú minimálne. Môj osobný pocit z toho čo tam odprezentovali bol taký, že strana 99% je nejaký novodobý mesiáš, ktorý nás všetkých spasí, ak im dáme vo voľbách svoj hlas.

Pamätám si ako padla veta, že ako môže byť ministrom kultúry moderátor Krajcer. Podľa mňa pani Gálisová si ani neuvedomuje ako komicky mohla táto veta z jej úst znieť. (pri hladaní informácií na internete o pani Gálisovej som zistil že v minulosti bola členkou SDĽ)

Na otázku koľko stoja reklamy v médiách bola odpoveď taká, že to ešte presne nevedia, ale že po voľbách to budú vedieť presne. Trošku smiešna odpoveď od strany, ktorej kampaň je najdrahšia v celej histórií Slovenskej republiky. Opäť pripomínam, že na otázku odpovedala znova pani Gálisová, ktorá nie je na kandidátke. Potom bola položená otázka ohľadom riešenia rómskej otázky, t.j. ako ju chcú riešiť + ich začleňovanie do spoločnosti, tu som podotkol, aby odpovedali ľudia z kandidátky a nie „sprostredkovateľkina“ Gálisová. Odpoveď bola taká že najlepšie mi odpovie pani „sprostredkovateľkina“ Gálisová pretože ona bola pri zakladaní a rozbiehaní strany 99%. No ale odpovede som sa vlastne ani od nej nedočkal, pretože jej odpoveď bola taká, že vznikli len 6. decembra minulý rok a že ešte nemajú konkrétne riešenie. Neskôr bola položená otázka ohľadom slovenských výrobcov a ich znevýhodňovania na slovenskom trhu. Ale pozor, na túto už odpovedala aj pani Boorová, krátko sa zasmiala a povedala: „Vysoké dane“. Potom však už ďalej hovorila opäť pani „sprostredkovateľkina“. Nakoniec som sa ešte spýtal na podnikateľa pána Weissa, na oblasť jeho podnikania. Síce som sa nedozvedel v čom podniká, ale dozvedel som sa, že všetky média ho očierňujú.

Ja som si už mienku a názor na stranu 99% spravil.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Odhalila kauzu slovenského predsedníctva. Odkiaľ prišla Zuzana Hlávková?

Gymnázium, ktoré navštevovala momentálne najznámejšia slovenská whistleblowerka, jej plánuje vyjadriť verejnú podporu.

DOMOV

Voliči chcú odchod Kaliňáka a Fica z Bonaparte. Smer bude padať ďalej

V Prešove bude Smer v najhoršej kondícii.

SVET

Pozrite si, ako za dva roky zničila vojna Donecké letisko

Miesto bojov medzi proruskými separatistami a ukrajinskou armádou.


Už ste čítali?